Me ei võta tihti sõna muudel teemadel kui tehnika või IT, kuid uus USA president on alati väärt väikest arutelu. Olgu ära öeldud, et Trumpitil pole temaga midagi muud ühist peale nime.
Kas Donald Trump on väärt Ameerikat ja kõike muud sellega kaasnevat? Mis arvate, kuidas tuleb ta toime selle vastutusega?
Siin lingil on mõned tema vaated tehnoloogiavallast.
Related Posts
Trumpit intervjuu – Rando Pärna
juuli 19, 2018 by Kenno Kink
Ahti Blumkvist liitus Trumpiti meeskonnaga
september 30, 2025 by Kenno Kink

