6 põhireeglit, mida Trumpit arvutit kokku pannes alati järgib
9.märts 2017 /
0 kommentaari
/
arvuti komplekteerimine
/
autor: Kenno Kink
1. Arvuti komplekteerimisel olgu kõik omal kohal, korralikult kinnitatud ja kena vaadata isegi läbipaistva korpusega.Võid kindel olla, et iga komponent on õige koha peal, kindlalt kinnitatud, täpne kogus tippkvaliteediga termopastat jahutuse all, kaablid korralikult, aga samas paindlikult peidetud, nii et kui on vaja hiljem mõni komponent lisada, siis ei pea hakkama kogu arvutit lahti võtma. Või kui tahad arvutit tolmust puhastada ning võtad arvutikastil küljekaane maha, siis ei kuku kastist välja kaabliotsi ja äralõikamata kaablikinnitusi – kaablid on kinnitatud korrektselt, kinnitused paigutatud nii, et need ei satu jahutusventilaatorisse, kus võiksid põhjustada ohtliku lühise emaplaadi või videokaardi juures. Arvutikasti liigutamisel ei veere seal ringi lahtiseid kruvisid. Teeme kõik selleks, et ka läbipaistva korpusega näeks arvuti sisemus väga hea välja.
2. Arvuti tuleb komplekteerida ettevaatlikult.
Kokkupanemise käigus ei tohi komponente vigastada ega korpust kriimustada. Kui kõik detailid on oma kohal, siis puhastame töö jäljed, nii et arvuti näeb välja nagu uus – ja ta ju ongi uus!
3. Sinu ostetud tarkvara installeerime tasuta.
Kui oled ostnud koos arvutiga ka operatsioonisüsteemi või muud tarkvara, siis paigaldame ja installeerime selle sinu eest, küsimata töö eest lisaraha.
4. Jälgime, et kõik komponendid ideaalselt ühilduksid.
Ühildumine ei tähenda üksnes seda, et pesad sobivad kokku ja ühendused hakkavad tööle. Väga oluline on, et valides ühe tootja emaplaadi, kasutataks võimalusel sama tootja mälu, videokaarti jm komponente, sest siis on töökindlus tagatud. Kui näiteks AMD-kiibistikuga videokaarti kasutada koos Inteli kiibistiku ja Inteli protsessoriga, siis juhtub sageli, et videokaart jookseb kokku, on mängides ebastabiilne ja toob kaasa muidki probleeme. Kui aga valida arvutisse AMD-portsessor ja emaplaadile AMD-kiibistik, siis töötab see videokaart väga hästi.
5. Pärast komplekteerimist testime arvutit ja veendume, et kõik komponendid töötavad maksimaalse võimsusega.
Teeme arvutile erinevaid koormusteste, olemaks kindlad, et kõik töötab nii, nagu peab. Kontrollime kõigi komponentide temperatuuri täiskoormusel ning vaatame, et airflow-süsteem suudaks masina korralikult maha jahutada – see tagab arvutile pikema tööea.
6. Anname igale Trumpitis kokku pandud arvutile 3-aastase garantii.
Kolm aastat on arvuti puhul pikk aeg, aga me julgeme lubada, et meie töö peab nii kaua vastu. Ja kui arvuti juba kolm aastat on laitmatult töötanud, siis on tegemist suurepärase masinaga, mis omanikku ka järgmised aastad hästi teenib.
Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi
Kategooriad
Populaarsed postitused
Teised meist
Teenused
Aitame su äri edukamaks muuta läbi keskse IT turvalahendussüsteemi loomise. Tulemuseks on efektiivsem ettevõttesisene töökorraldus. Loe edasi